Par mumsKompānija MLUX ir viens no vadošajiem vairumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijas valstīs. Kopš 2005 gada, kad kompānija tika dibināta, mērķtiecīga darba rezultātā ir stiprināta veiksmīga sadarbība ar vadošajiem mazumtirdzniecības veikalu tīkliem un populārākajiem internetveikaliem. Šajā laikā arī cītīgi un veiksmīgi ir attīstīta sadarbība ar uzņēmumiem no visas pasaules. Šobrīd kompānija MLUX ir viens no “TOP 500” uzņēmumiem Latvijā ar vairāk kā 40 ekskluzīvu zīmolu pārstāvniecību savā paspārnē. Aptuveni 7000 unikālu produktu ir pastāvīgi pieejami uzņēmuma noliktavā. Ērta tiešsaistes platforma un pieredzējis darbinieku kolektīvs nodrošinās katram klientam vislabāko servisu, sākot no pasūtījuma veikšanas līdz tā saņemšanai un pēcpārdošanas servisa pakalpojumiem.

 

Galvenie darbības virzieni:

 

  1. Viedtālruņi – Samsung, Sony, LG, Huawei, Xiaomi, Nokia, u.c.
  2. Foto tehnika – Sony, Canon, Nikon, Agfa, Kodak, Olympus, u.c.
  3. Videospēles – Sony, Microsoft, Nintendo, Denver.
  4. Populārāko ražotāju piedāvājumi audio/video/mazās sadzīves tehnikas produktu grupās – JBL, Dyson, Roborock, Amazon, Google, u.c.

MLUX nodrošina garantijas servisu Latvijas valsts likumdošanā noteiktajā kartībā un atbilstoši ražotāja noteiktajiem apstākļiem. Pieejami autorizētu servisa centru atbalsts kā arī savs servisa centrs lai sniegtu klientiem maksimāli ātru un pilnvērtīgu palīdzību problēmu risināšanā.Strādājot ar mums Jūs iegūstat:


-          Plašs piedāvājumā esošo produktu klāsts

-          Viegla lietošanā, b2b platforma ar reāla laika produktu atlikumiem

-          XML fails ar pilnu produkta aprakstu piecās valodās (ENG/RU/LV/EE/LT)

-          Īpaši dienas piedāvājumi

-          Individuāla pieeja pasūtījumiem

-          Pieredzējis un kompetents personāls

-          Liela noliktava ar plašu atlikumu klāstu, nekavējošai piegādei

-          Ātra pasūtījumu apstrāde un piegāde

-          Pēcpārdošanas serviss

 

 

Mūsu pārstāvniecības zīmoli: